Ashtanga Jooga 5x

105,00 

Tervetuloa liikunnalliseen Astanga joogaan! Haluatko lisää kehon liikkuvuutta ja tasapainoa, hyvän ryhdin, paremman aineenvaihdunnan, stressin hallintaa sekä kokonaisvaltaista mielen ja kehon harmoniaa? Astanga joogan säännöllinen harjoittelu voi tarjota hyvän hetken lisäksi kaikkea tätä. Tunneilla kokenut Astanga jooga opettaja Rina Juuri huomio jokaista osallistujaa myös henkilökohtaisesti. Mukaan kurssille voi ilmoittautua niin vasta-alkaja, kuin jo aiemmin joogannut.
Ota mukaan vesipullo ja päälle vaatteet, joissa mukava liikkua, harjoittelemme sukissa tai paljain jaloin (ilman kenkiä).

Lahjakortti toimitetaan
Syötä lahjakortin saajan nimiSyötä lahjakortin saajan tiedot. Kortti lähetetään suoraan hänen sähköpostiinsa maksun jälkeen.
Määrä:

Tutustu myös näihin palveluihin

Meidän palvelumme voit ostaa kätevästi myös verkkokaupasta – lahjaksi tai itselle. Luethan palvelukohtaiset ehdot sekä lahjakortin ehdot ennen ostoa. Pidemmät Personal Training -valmennukset myydään laskutuksella.

Maksutapoina verkkokaupassa yleisimmät kotimaiset pankki- ja luottokortit sekä verkkomaksu verkkopankin kautta. Näiden lisäksi studiomme kassalla voit maksaa palvelut myös laskutuksella, käteisellä ja yleisimmillä henkilöstöeduilla (ePassi, Edenred, Smartum). 

Scroll to Top